Що таке картки?

Кількість карт, які ви можете вийти з рук, відома як “поза”. Якщо ви хочете отримати флеш на річку А, у вас є дев’ять карт, з якими можна грати. На пачку є лише 13 сердець, і на столі будуть доступні лише 4 з них. Решта 9 сердець можна використовувати для допомоги https://slots-city.co.ua/. Картки, які проводяться іншими гравцями, не підраховуються, оскільки вони вам не відомі, і, таким чином, не впливають

Невидимі картки

Ще одна річ, про яку потрібно знати,-це кількість карт, яких не бачать і скільки їх є. На палубі 52 карт залишилось 46 карт, у тому числі 2 картки у вашому володінні, а також 4 додаткові картки на дошці, перш ніж дістатися до річки.

Обчислення шансів

Коли ви знайомі з вищезазначеною інформацією, це стає легким розрахунком ваших шансів. Якщо 9-це кількість карт, які можуть бути намальовані для досягнення вашої руки, а загальна кількість доступна-46, розділіть це число. (9/46 100 = 19.56%)

Якщо швидка математика не є вашим форте, тоді знайдіть хвилинку, щоб подумати про кілька до гри:

Змивати Якщо ви промиваєте чотири картки, ваші шанси на те, щоб це сталося під час повороту або річки, становить приблизно 19 відсотків і 19% відповідно. Шанси вразити його на повороті або річку-35%.

Відкрито Шанси на його спіймання на повороті становлять 17% і 17% для річки. Ймовірність того, що він потрапив на поворот або річку-31 відсоток.

Gutshot прямо Шанси вдарити вашу карту-8% на першому повороті та 8 відсотків для річки. Шанс отримати його на повороті, або на річці становить 16%

Поїздок Ймовірність зробити три сорту на повороті становить 4%. Шанси повернути його на річку, це чотири відсотки. Можна знайти його або на повороті, або на річці. Швидше за все, ви хочете знати шанси зробити кишенькові пари на фліп, а шанси цього-12%.

Правило 4,2

Існує пряме правило, яке може дати вам приблизний відсоток повороту, а також річки, якщо це не зрозуміло. Його називають 4,2 правилом.

Ці числа представляють ймовірність потрапити на карту опонента на повороті або в річці. Щоб визначити шанси на удар на карту під час повороту або річки, ви повинні помножити кількість шансів, які у вас є на чотири. Потім розділіть кількість аутів на два, щоб визначити шанси на удар по річкових картках.

Це можна побачити через розрахунок, що вони дають уявлення про ваші шанси отримати потрібну карту. Давайте подивимось на приклад рум’яна. Є дев’ять аутів. Шанс потрапити на це на повороті або річку-4 х 9, що становить 36 відсотків. Ймовірність того, що він потрапив у річку, становить 2х9, що становить 18%.

Що таке шанси на горщик?

Ще одне часте запитання в покер-“чи повинен я складати або залишатися в грі?”Шанси на горщик-це спосіб визначити шанси на перемогу та допомогти вам прийняти найкраще рішення для кожної ситуації.

Шанси на горщик-це співвідношення поточної кількості в горщику, а також кількість, яку вам потрібно зробити, щоб продовжувати грати в руку, в яку ви граєте. Якщо, наприклад, в горщику є APS30, і вам доведеться зробити ставку APS6, шанси на виграш-5-1 (30-6).

Чому мені потрібно знати мої шанси на горщик?

Якщо ваша рука на той час не найкраща в кімнаті, ви можете бути на правильному шляху, якщо правильна карта вийде в наступному. За столом є 4 картки, і скажімо, що у вас є 4 діаманти. Шанси на отримання нещасного промивання в річці приблизно 5: 1 на вашу користь. Це означає. Щоб зробити це вартим, рекомендується мати принаймні PS13 у своєму горщику, якщо ви робите ставку PS3.

x 5 Star Reviews Site